Świetlicowy konkurs ekologiczny - Drugie życie śmieci- Zwierzaki Cudaki - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie

Tag img 19.06.2024, 17:09

Świetlicowy konkurs ekologiczny - Drugie życie śmieci- Zwierzaki Cudaki

W dniu 18 czerwca bieżącego roku rozstrzygnięto świetlicowy konkurs ekologiczny “Drugie życie śmieci-Zwierzaki Cudaki”.

Zorganizowali go nauczyciele wychowawcy świetlicy, pani Elżbieta Goździcka oraz pani Katarzyna Mazurek.

Celem konkursu było zwiększenie świadomości ekologicznej wśród dzieci. Kształtowanie właściwych postaw wobec środowiska naturalnego oraz inspirowanie do wykorzystywania w kreatywny sposób surowców wtórnych. Jury nie miało łatwego zadania, ponieważ wszystkie prace były bardzo oryginalne, pomysłowe oraz estetycznie wykonane.
Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom konkursu za uczestnictwo oraz ciekawe, kreatywne prace. Natomiast wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Laureaci konkursu:

• I miejsce – Tymoteusz Tołysz z klasy 2A