„Lublin – Edukacja Przyszłość IT” - Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie

„Lublin – Edukacja Przyszłość IT”

“Lublin - Edukacyjna Przyszłość IT” jest pilotażem, w ramach którego wszystkie zgłoszone szkoły z Lublina wykorzystają platformę edukacyjną CyberSkiller do nauczania informatyki i STEAM w swoich placówkach. Ponadto nauczycielki i nauczyciele wezmą udział w serii szkoleń i webinarów prowadzonych przez certyfikowane trenerki i trenerów, a uczennice i uczniowie zaproszeni zostaną do udziału w Lubelskiej Lidze IT.
Szkoły podstawowe otrzymają (finansowanie zagwarantowane przez firmę CyberSkiller wspieraną przez inwestora):

• dostęp do wersji demonstracyjnej kursów CyberSkiller w Semestrze I 2023/24,
  • dostęp do platformy CyberSkiller na Semestr II 2023/24 oraz Semestr I 2024/25:
  • dla wszystkich uczniów klas 4,
  • dla wskazanych przez dyrektora nauczycieli,
  • dodatkowe 100 dostępów na szkołę do testowania materiałów dla klas 5-8.
  • szkolenia z obsługi platformy CyberSkiller dla nauczycieli i nauczycielek,
  • możliwość wzięcia udziału w programie trenerskim dla ambasadorów CyberSkiller dla nauczycieli i nauczycielek,
  • udział w Lubelskiej Lidze IT dla uczniów i uczennic.