Sukces w II Wojewódzkim Konkursie "Substancje chemiczne o znaczeniu biologicznym" - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie

Tag img 28.05.2024, 22:19

Uczennica klasy 8a Julia Dymowicz uzyskała tytuł laureata w II Wojewódzkim Konkursie "Substancje chemiczne o znaczeniu biologicznym", a uczeń Mikołaj Socha z klasy 7c otrzymał wyróżnienie.

Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 52 im. Marii Konopnickiej w Lublinie, a honorowy patronat objął Wydział Chemii Uniwersytetu Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie. Zadaniem uczestników było przygotowanie plakatu na temat wybranego składnika pokarmowego. Serdecznie gratulujemy uczniom i życzymy dalszych sukcesów.

Autor: Sylwia Golec-Ścioch