Sukces uczniów z klasy 8a w Konkursie „ŚWIAT BEZ INTERNETU ?!” - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie

Tag img 19.06.2024, 18:34

Sukces uczniów z klasy 8a w Konkursie „ŚWIAT BEZ INTERNETU ?!”

Uczniowie z naszej szkoły odnieśli sukces, biorąc udział w Międzyszkolnym Konkursie „ŚWIAT BEZ INTERNETU ?!”, organizowanym przez Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego im. gen. Franciszka Kleeberga w Lublinie.

Był to kolejny w tym roku szkolnym konkurs informatyczny, w którym uczniowie z klasy 8a zdobyli tak wysokie wyniki.
W gronie laureatów znalazło się trzech uczniów:
Michał Chabros i Piotr Waszczuk w kategorii pracy zespołowej, której tematem była wizja świata bez Internetu oraz Kornel Woźniak w kategorii literackiej. Zadaniem było tu napisanie wiersza poświęconego wizji dzisiejszego świata bez dostępu do Internetu.
Uczniowie wykonali prace pod kierunkiem nauczyciela informatyki Pani Anny Dębickiej. Tematyka Konkursu obejmowała zagadnienie nadużywania w dzisiejszym świecie przez Młodzież Internetu.
Celem głównym konkursu była popularyzacja wiedzy dotyczącej uzależnienia od Internetu i mediów społecznościowych wśród dzieci i młodzieży.
Odbiór dyplomów i nagród nastąpił dnia 18.06.2024 r. Uczestniczyła w nim wychowawczyni klasy p. Anita Huzarek - Gwardjak. Kolejny raz jesteśmy dumni z osiągnięć naszych uczniów.
Życzymy im dalszego twórczego rozwijania talentów oraz licznych sukcesów!!!
Autorka notatki: Anna Dębicka