Sukces Antoniego Staniaka w VI Wojewódzkim Konkursie Recytatorsko – Plastycznym „Człowiek dla człowieka bratem” - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie

Tag img 19.06.2024, 08:48

Uczeń klasy 5e Antoni Staniak zdobył II miejsce w kategorii recytacji klas IV – VI w VI Wojewódzkim Konkursie Recytatorsko – Plastycznym „Człowiek dla człowieka bratem”

uczeń otrzymuje nagrodę  z rąk dyrektora

zorganizowanym w Szkole Podstawowej nr 32 im. Pamięci Majdanka w Lublinie. Konkurs odbywał się pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty, Fundacji Niepodległości oraz Parafii p.w. Maksymiliana Kolbe w Lublinie. Przesłuchania odbyły się 21.05. 2024 r. Po rozstrzygnięciu konkursu, dnia 13 czerwca nagrodę i dyplom uczniowi wręczyła p. Dyrektor Małgorzata Wiślicka.

Autor informacji: Magdalena Kwiecień – Bystrek