Laureaci konkursu filmowego „Bezpieczny Senior – świadomy i aktywny” - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie

Tag img 20.12.2023, 11:02

Laureaci konkursu filmowego „Bezpieczny Senior – świadomy i aktywny”

Uczniowie z Naszej Szkoły odnieśli kolejny, wielki sukces, biorąc udział w konkursie „Bezpieczny Senior – świadomy i aktywny”.

Komisja konkursowa uhonorowała tytułem laureata dwóch uczniów.

1 miejsce zajął Kamil Krysa z klasy 7c.

2 miejsce zajął Mikołaj Wołosz z klasy 7e.

dyrekcja na gali

Obaj uczniowie wykonali prace konkursowe pod kierunkiem nauczyciela geografii i informatyki Pani Anny Dębickiej.

Dnia 7 grudnia 2023 r. w czasie Uroczystej Gali, podsumowującej projekt „Razem Bezpieczniej – łączymy pokolenia w mieście Lublin” realizowanym przy udziale środków finansowych z Rządowego Programu Ograniczania Przestępczości i Aspołecznych Zachowań „Razem Bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka, odbyło się wręczenie nagród, wyróżnień, dyplomów laureatom konkursu oraz ich opiekunom.

W uroczystym podsumowaniu projektu uczestniczyli: Wiceprezydent Miasta Lublin Pan Mariusz Banach, Dyrektor Naszej Szkoły Pani Małgorzata Wiślicka, opiekun uczniów Pani Anna Dębicka oraz Rodzice.

Hulajnogi elektryczne były głównymi nagrodami przyznanymi laureatom konkursu. Sprawiły one ogromną radość wszystkim nagrodzonym.

Serdecznie dziękujemy organizatorom za dyplomy i wspaniałe upominki.

Laureatom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!