In the kitchen - #laboratoria przyszłości - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie

Tag img 23.05.2024, 18:19

In the kitchen - #laboratoria przyszłości

W dniu 29.04.2024 chłopcy z kl. 6f uczestniczyli w lekcji języka angielskiego przeprowadzonej przez p. Annę Reszkę- Kozak w pracowni kulinarnej w naszej szkole.

Głównym założeniem lekcji była nauka poprzez odkrywanie. Chłopcy wzbogacili zasób swojego słownictwa w języku angielskim, poznając jednocześnie zasoby szkolnej pracowni. Uczyli się niezależności w zdobywaniu wiedzy, wyszukując informacje i robiąc notatki. Uczniowie z chęcią i dużym zaangażowaniem wykonywali kolejne zadania, wykorzystując autorskie materiały przygotowane przez nauczyciela. Potrafili kategoryzować słownictwo, zastosować je w kontekście a także zbadać swój przyrost wiedzy poprzez samoocenę.

autor notatki: Anna Reszka-Kozak