III miejsce w Turnieju Klas III w koszykówce dziewcząt - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie

Tag img 09.06.2024, 17:14

III miejsce w Turnieju Klas III w koszykówce dziewcząt

W dniu 05.06.2024r nasza szkoła zdobyła III miejsce w Turnieju Klas III w koszykówce dziewcząt.

Dziewczęta mogły doskonalić swoje umiejętności koszykarskie jak również kompetencje społeczne. Dla większości z nich były to pierwsze zawody. Gratulujemy!

Skład drużyny: Mazurek Amelia 3A, Radwan Pola 3A, Wałach Maria Aleksandra 3A, Winiarczyk Nikola 3A, Piskorska Jagoda 3B, Radomska Ewa 3B, Salasa Agata 3B, Szopa Lena 3B, Kowalczuk Julia 3C, Arend Natalia 3E, Grenda Marta 3E, Kociubowska Julia 3E, Kruszewska Anna 3E, Kruszewska Sara 3E, Ławecka Lena 3E, Nowak Zofia Aleksandra 3E, Szczepańska Łucja 3E.
Trener – Anna Parzymies-Wach

Autorka notatki: Anna Parzymies-Wach