I miejsce w I Międzyszkolnym Turnieju Szachowym "Wiosenne spotkanie przy szachownicy” - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie

Tag img 07.06.2024, 14:30

6 czerwca w Szkole Podstawowej nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego odbył się I Międzyszkolny Turniej Szachowy "Wiosenne spotkanie przy szachownicy”.
Naszą szkołę reprezentowali: Borkowski Dominik, Cholewa Hanna, Jakóbiec Klara, Kopyciński Maciej, Kowalik Jakub, Kreiser Natalia, Majewski Szymon, Pikul Alicja, Stępniewski Igor, Tołysz Tymoteusz,Wójcik Dominik
Fantastyczny występ naszych uczniów: Kuba Kowalik z kompletem punktów zajął pierwsze miejsce, drugie miejsce zajął Szymon Majewski, obydwaj z klasy 3f. Ogromne brawa.
Dzięki wspaniałej postawie całej ekipy drużynowo zajęliśmy I miejsce.

Autor wpisu: Marcin Strzelec