Brązowe medale dla Martyny Cichockiej i Patrycji Marczak - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie

Tag img 05.06.2024, 11:07

Brązowe medale dla Martyny Cichockiej i Patrycji Marczak

Mistrzostwa Europy IKO Nakamura Poland Białystok 2024 2nd IKO Nakamura European Championship Karate Kyokushin

W dniu 1 czerwca 2024 r. odbyły się 2nd IKO Nakamura European Championship w Białystoku. W zwodach wzięło udział 467 zawodników z 9 państw, w tym 12 organizacji karate kontaktowego z 91 klubów.

Bardzo dobrze zaprezentowały się uczennice z naszej szkoły - Martyna Cichocka i Patrycja Marczak, zdobywając 3 miejsca w swoich kategoriach wiekowych i wagowych. Jest to ogromny sukces zwłaszcza, że w Mistrzostwach zabronione były kopnięcia typu mae geri jodan, hiza geri jodan, do mawashi kaiten geri, które są ulubiona formą walki naszych uczennic. Tym bardziej cieszy nasz, tak dobra postawa zawodniczek.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na tatami. OSU!