7d na warsztatach świątecznych u Seniorów - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie

Tag img 22.03.2024, 17:16

7d na warsztatach świątecznych u Seniorów

12 marca 2024 r. grupa uczennic i uczniów klasy 7d z wychowawczynią miała przyjemność uczestniczyć w warsztatach świątecznych w Klubie „Senior+” Centrum Aktywizacji przy ul. Nałkowskich.

W dwuosobowych zespołach młodzież z Seniorami wykonywała wielkanocne kury zgodnie z instrukcją. Wskazówki gospodarzy sprawiły, że wszyscy świetnie poradzili sobie z szyciem wykrojonego wcześniej materiału. Kolejnym etapem było wycinanie z filcu i doklejanie dodatkowych elementów. Wspólna praca nad zadaniem służyła międzypokoleniowej integracji, a jej efekty widoczne na zdjęciach dały dużą satysfakcję uczestnikom zajęć.

Autor wpisu: Paulina Kremer