Wyniki konkursu ,,Żyjmy zdrowo i bezpiecznie” - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie

Tag img 19.03.2024, 13:18

Wyniki konkursu ,,Żyjmy zdrowo i bezpiecznie”

W ostatnich tygodniach odbył się w naszej szkole konkurs, którego tematem była pierwsza pomoc oraz zagrożenia naturalne.

Został on zorganizowany w ramach projektu ,,Żyjmy zdrowo i bezpiecznie”, przez uczennice z klasy 8A- Zuzannę Woś, Julię Dymowicz oraz Gaję Halinowską, pod opieką Pani Marleny Sobieszczańskiej. Konkurs polegał na wykonaniu pracy plastycznej. W kategorii klas 1-3, była to ilustracja przedstawiająca wybrane zagrożenie naturalne, natomiast klasy 4-8, miały za zadanie wykonać plakat przedstawiający dowolne informacje o udzielaniu pierwszej pomocy. Dostarczono około 40-stu prac. W kategorii klas 1-3, wyłonione zostały dwa pierwsze, dwa drugie i dwa trzecie miejsca wraz z trzema wyróżnieniami. W kategorii klas 4-8 pierwsze miejsce zajęła jedna osoba. Laureaci otrzymają pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Po odbiór nagród zapraszamy po 8 kwietnia do sali świetlicowej nr 8 w budynku B.

Klasy 1-3:

• Miejsca pierwsze- Tymoteusz Tołys klasa 2A oraz Ola Idzikowska klasa 2C