Wyniki konkursu na logo projektu Erasmus+ - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie

Tag img 22.12.2023, 10:44

Wyniki konkursu na logo projektu Erasmus+

Z przyjemnością informujemy, że w wyniku głosowania online na logo projektu Erasmus+ “Limited but Open-minded” największą popularnością cieszyła się praca Rafała Domińczuka z klasy 8a. Logo wraz z najlepszym projektem ze szkoły partnerskiej w Santarem w Portugalii trafi do drugiego etapu głosowania. Z dwóch najlepszych prac uczestnicy projektu z naszej szkoły i z Portugalii wybiorą jedno logo jako główny znak projektu. Wszystkim autorom prac serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie. Zwycięzca edycji szkolnej będzie mógł wziąć udział w wybranych działaniach edukacyjnych projektu, w tym podczas zbliżającej się wizyty uczniów z Portugalii w naszej szkole.