Sukcesy uczniów w V edycji Ogólnopolskiego konkursu matematyczno-informatycznego InstaLogik 2023/2024 - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie

Tag img 24.03.2024, 21:57

InstaLogik to popularyzatorski konkurs matematyczno-informatyczny dla uczniów klas 4-8 SP. Celem konkursu było zachęcenie uczniów do zmierzenia się z zadaniami logicznymi oraz zadaniami programistycznymi, które wprowadzają uczniów w świat programowania. Celem było także rozwijanie zainteresowań matematycznych i programistycznych młodzieży oraz propagowanie myślenia komputacyjnego.

Konkurs składał się z trzech etapów i był realizowany w całości on-line. W konkursie wzięło udział 20 uczniów Pani Joanny Piątek, z czego 7 uczniów osiągnęło następujące sukcesy:

Laureat 3 miejsca na szczeblu ogólnopolskim w kategorii klas 7, 3 wynik w mieście Lublin:

• Socha Mikołaj

Finalista na szczeblu ogólnopolskim w kategorii klas 7:

• Chochowski Jakub

Finalista na szczeblu ogólnopolskim w kategorii klas 6:

• Borowski Bartosz
  • Ferens Michał
  • Pasieczny Piotr

Uczestnik III etapu- najlepszy wynik w szkole wśród klas 8:

• Nabit Gabriel

Uczestnik II etapu- najlepszy wynik w szkole wśród klas 5: