Sukces ucznia Michała Ferensa w XX Regionalnym Konkursie Informatycznym “Dzień Bezpiecznego Komputera” - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie

Tag img 25.02.2024, 21:58

W dniu 16 lutego 2024r. odbyło się rozstrzygnięcie XX Regionalnego Konkursu Informatycznego “Dzień Bezpiecznego Komputera”, w którym uczeń Michał Ferens został Laureatem 3 miejsca, co jest wielkim sukcesem, gdyż w etapie regionalnym wzięło udział 70 uczniów ze szkół podstawowych z województwa lubelskiego.

Uczeń z dyplomem

W etapie szkolnym, który odbył się 11.01.2024 r. udział wzięło 19 uczniów Pani Joanny Piątek, z czego 3 uczniów z najwyższym wynikiem reprezentowało naszą szkołę w etapie regionalnym:

• Michał Ferens, kl. 6f
  • Mikołaj Socha, kl. 7c
  • Gabriel Nabit, kl. 8b

Konkurs organizowany jest przez Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Konkurs został objęty honorowym patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego, Lubelskiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Lublin, Polskiego Towarzystwa Informatycznego, Fundacji VCC.

Gratulujemy Michałowi sukcesu i trzymamy kciuki za kolejne osiągnięcia!