Sukces Piotra Waszczuka, ucznia z klasy 8a - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie

Tag img 02.01.2024, 09:46

Sukces Piotra Waszczuka, ucznia z klasy 8a

Sukces Piotra Waszczuka, ucznia z klasy 8a, w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE GRAFIKI KOMPUTEROWEJ „Święty Jan Paweł II – Radosne Oblicze”

Piotr Waszczuk już po raz trzeci w bieżącym roku szkolnym został Laureatem konkursu. Tym razem był to OGÓLNOPOLSKI KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ „Święty Jan Paweł II – Radosne Oblicze”.

Konkurs zorganizowany został pod honorowym patronatem Pani Teresy Misiuk Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Opiekunem wszystkich konkursów, w których uczeń odniósł ogromne sukcesy jest P. Anna Dębicka – nauczyciel geografii i informatyki w naszej szkole.

W konkursie brali udział uczniowie klas I- VIII szkół podstawowych z całej Polski, a organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie. Na konkurs wpłynęło 145 prac z 5 województw (małopolskiego, łódzkiego, kujawsko – pomorskiego, pomorskiego i lubelskiego).

Konkurs polegał na zaprojektowaniu i wykonaniu pocztówki w dowolnym programie graficznym, będącej ilustracją hasła „Święty Jan Paweł II – Radosne Oblicze”.

Laureatowi życzymy dalszego rozwijania pasji, zainteresowań, realizacji zamierzonych celów oraz kolejnych sukcesów!