Ogólnopolski konkurs „Geofizyka? To proste!” - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie

Tag img 16.04.2024, 17:36

Ogólnopolski konkurs „Geofizyka? To proste!”

Mikołaj Wołosz uczeń z klasy 7e uzyskał wyróżnienie w konkursie „Geofizyka? To proste!”

Uczeń w sali lekcyjnej prezentuje dyplom za wyróżnienie w konkursie

Konkurs organizowany był w ramach projektu „Fascynująca Ziemia” finansowanego ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla Społeczeństwa.
Był to konkurs z dziedziny nauki, o zasięgu ogólnopolskim. Konkurs organizowali pracownicy Instytutu Geofizyki Polskiej Akademii Nauk (IGF PAN) z siedzibą w Warszawie.
Opiekunem pracy konkursowej została p. Anna Dębicka - nauczyciel geografii w naszej szkole.
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy oddali głosy na film opublikowany na na kanale YouTube, przygotowany przez Mikołaja w ramach pracy konkursowej.
Mikołaj otrzymał dyplom oraz nagrodę przygotowaną przez organizatorów konkursu.
Jesteśmy bardzo dumni z kolejnych osiągnięć naszego ucznia w dziedzinie nauk o Ziemi.
Życzymy mu wielu dalszych sukcesów!

Autorka notatki: Anna Dębicka