Laboratoria Przyszłości – grudzień - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie

Tag img 15.02.2024, 14:36

Laboratoria Przyszłości – grudzień

Klasa 2c uczyła się na edukacji muzycznej zimowej piosenki „Jingle bells”, a klasa 2b piosenki „Płynie Wisła, płynie” na bum bum rurkach.

Klasa 2d budowała na edukacji technicznej z klocków Korbo.

W szkolnej pracowni kulinarnej klasy 1a i 3f dbając o zdrowie wykonały zdrowe sałatki i kanapki.

Korzystając z długopisów 3d uczniowie klasy 2c wykonali zawieszki: bajkowe śnieżynki. Jako nagrodę w klasowym konkursie plastycznym pt. „Sen Andersena” (zadanie klasy 2c projektu „Z kulturą mi do twarzy”) troje dzieci przy pomocy wychowawczyni wykonało na warsztatach długopisami 3d przepiękne jaszczurki.

Klasa 2c wykonała także choinki, które ozdobiły bombki wykonane na edukacji technicznej i przeznaczone na kiermasz świąteczny.

Uczniowie kl.1f podczas pobytu w świetlicy 11 wykonywali długopisami 3d wybrane formy przestrzenne.

Uczniowie z klasy 2e rozwijali swoją wyobraźnię w Laboratoriach przyszłości poprzez korzystanie z długopisów 3d.Dzięki nabytym umiejętnościom wykonali ozdoby choinkowe.