Gratulacje dla Martyny Cichockiej - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie

Tag img 29.01.2024, 21:00

Gratulacje dla Martyny Cichockiej

Podsumowanie Roku Sportowego 2023 odbyło się piątek, 26 stycznia o godz. 18.00 w auli Zespołu Szkół nr 13 przy ul. Berylowej 7.

Jest to cykliczna, uroczysta gala poświęcona sukcesom lubelskich zawodników i drużyn oraz wydarzeniom sportowym, które odbyły się w Lublinie w minionym roku. Podczas spotkania przedstawiciele Miasta Lublin wręczyli listy gratulacyjne i upominki ponad 200 zawodnikom trenującym w lubelskich klubach sportowych, którzy w ubiegłym sezonie osiągnęli wysokie wyniki, a także finalistom projektu „Sportowy Talent”. Wśród nagrodzonych znajdują się medaliści Mistrzostw Świata i Europy oraz wielokrotni Mistrzowie Polski.

Po raz kolejny w gali uczestniczyła uczennica klasy 6d - Martyna Cichocka, która została wyróżniona za zdobycie brązowego medalu podczas Mistrzostw Europy w Karate Kyokushin w Barcelonie.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na macie. Zachęcamy do obejrzenia relacji z gali w Dzienniku Wschodnim.