Obchody Międzynarodowego Dnia Ziemi - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie

Tag img 06.05.2024, 21:22

Obchody Międzynarodowego Dnia Ziemi

W dniach 22-23 kwietnia uczennice i uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami aktywnie włączyli się w porządkowanie terenów na naszym osiedlu.

Sprzątanie zorganizowano z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi, przy współpracy Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Lublin, w ramach akcji „Posprzątajmy Lublin na wiosnę”. W akcji uczestniczyło 47 oddziałów naszej szkoły! Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy. Pamiętajmy aby o naszą wspólną przestrzeń dbać codziennie, aby wokół nas cały rok było czysto i pięknie. Warto to robić, aby pozytywnie wpłynąć na otaczające nas środowisko i na nas samych.

Autor notatki: Sylwia Satowska