• Poniedziałek, 5 grudnia 2022

Zaproszenie na konsultacje dla Rodziców uczniów klas 4-8

Szanowni Państwo!

W środę 21 września 2022 roku w naszej Szkole po raz kolejny będziemy gościć specjalistów ze Specjalistycznego Centrum Wspierającego Edukację Włączającą. Zapraszamy do skorzystania z porad szczególnie Rodziców uczniów o dodatkowych potrzebach edukacyjnych, ale również i tych z Państwa, którzy chcieliby skonsultować nurtujące Państwa kwestie bądź zaobserwowane niepokojące symptomy u swoich dzieci.

Specjaliści będą dla Państwa dostępni w godzinach 16.00-17.00 w stołówce szkolnej.

Zaproszenie na konsultacje dla rodziców uczniów klas 4-8

Szanowni Państwo!