• Poniedziałek, 5 grudnia 2022

Wyjście Klasy 8 b

W dniu 28 września – jak każdego roku – uczniowie klasy 8 b wzięli udział w integracyjnym wyjściu z okazji Dnia Chłopaka. Uczniowie co roku preferują wyjścia w miejsca, gdzie mogą aktywnie spędzić czas i wspólnie poćwiczyć, a poprzez współpracę i wspólną zabawę budować relacje koleżeńskie. Uczniowie razem z wychowawcą Rafałem Ziemolągiem i nauczycielem wychowania fizycznego Marcinem Korgulem w tym roku pojechali do Strefy Wysokich Lotów, gdzie pod czujnym okiem trenerów wykorzystywali swoje zdolności motoryczne do ćwiczeń akrobatycznych. Warto dodać, że celem wyjścia nie była tylko integracja grupy i stworzenie koleżeńskiej atmosfery na nowy rok szkolny, ale również kształtowanie postaw patriotycznych. Uczniowie odwiedzili Pomnik Obrońców Lublina. Informacje o tym jakie wydarzenie upamiętnia Pomnik przygotowali uczniowie – Wiktor Ułanowicz i Karol Ziętek referując przygotowane informacje swoim koleżankom i kolegom z klasy.

English English Polski Polski Українська Українська