• Poniedziałek, 4 grudnia 2023
  • +48 81 744 61 10
  • poczta@sp30.lublin.eu

Sukces uczniów w I etapie konkursu informatycznego InstaLogik

InstaLogik to konkurs matematyczno-informatyczny dla uczniów klas 4-8 SP pod patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Wydział Matematyki Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego.
Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów zainteresowanych zagadkami logicznymi, matematyką, do tych, którzy interesują się programowaniem lub chcieliby postawić w programowaniu pierwsze samodzielne kroki.
Konkurs został podzielony na trzy etapy:
Etap 1 odbył się w terminie 2 października – 30 października 2023. Uczniowie przez miesiąc rozwiązywali zadania wymagające zdolności logicznego myślenia.
W 1 etapie sklasyfikowano 12626 osób z 1666 szkół z całej Polski. Do 2. etapu zakwalifikowanych zostało 6758 osób. W naszej szkole Pani Joanna Piątek zgłosiła 20 uczniów do konkursu, jest to największa liczba uczniów, którzy przystąpili do konkursu spośród szkół w Lublinie (https://instalogik.pl/?page=custom&content=szkoly).
Do drugiego etapu konkursu przeszło 9 uczniów, którym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów podczas eliminacji, które odbędą się 9 grudnia 2023:
·      Wiktor Parzymies, kl. 4e
·      Mikołaj Magdziarz, kl. 5b
·      Bartosz Borowski, kl. 6f
·      Michał Ferens, kl. 6f
·      Piotr Pasieczny, kl. 6f
·      Mikołaj Socha, kl. 7c
·      Jakub Chochowski, kl. 7e
·      Mikołaj Wołosz, kl. 7e
·      Gabriel Nabit, kl. 8b

Skip to content