• Sobota, 24 lipca 2021

Otwarcie boisk w SP30 Lublin

Dnia 1 czerwca 2021 roku odbyło się uroczyste otwarcie boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie. Tego dnia swoją obecnością zaszczyciło nas wielu znakomitych gości. Z ogromną radością wśród nich mogliśmy powitać  Prezydenta Miasta Lublin, pana dr Krzysztofa Żuka, który przybył do nas w towarzystwie wiceprezydentów: pani  Beaty Stepaniuk-Kuśmierzak oraz pana Mariusza Banacha. To dzięki władzom naszego miasta możemy cieszyć się tak pięknym obiektem.

Uczniowie naszej szkoły, przygotowani pod kierunkiem nauczycieli: muzyki, wychowania fizycznego oraz nauczycieli świetlicy, zaprezentowali zebranym barwny pokaz wysokich umiejętności muzycznych, sportowych i tanecznych, który został nagrodzony gromkimi brawami.

Ten dzień był wielkim świętem całej społeczności szkolnej. Uczniowie SP 30 otrzymali w Dniu Dziecka podwójny prezent: cudowne nowe boisko do piłki ręcznej, siatkówki i koszykówki oraz obietnicę remontu dużego boiska, którą Prezydent Krzysztof Żuk złożył w czasie swojego wystąpienia.