• Sobota, 24 lipca 2021
  • +48 81 744 61 10
  • poczta@sp30.lublin.eu

Nauczyciele i kadra pedagogiczna

Zarządzają, koordynują i inspirują:

dyrektor szkoły – mgr Małgorzata Wiślicka

zastępca dyrektora szkoły – mgr Agnieszka Grochowska
zastępca dyrektora szkoły – mgr Justyna Wiśniewska
zastępca dyrektora szkoły – mgr Małgorzata Banach
zastępca dyrektora szkoły – mgr Agnieszka Tkaczyk

Nauczyciele:

języka polskiego:
Anna Kępińska
Stella Korszla
Barbara Kosmala
Iwona Kozak
Magdalena Kwiecień – Bystrek
Weronika Lameńska – Ćwiek
Anna Widerska
Anna Radanowicz

historii:
Agnieszka Tkaczyk
Paulina Daniewska
Andrzej Osoba
Danuta Zgierska
Rafał Borowiec

języka niemieckiego:
Anna Kasprzyk
Justyna Michalska
Anna Nakonieczna

przyrody:
Joanna Dębska
Joanna Małyszko
Sylwia Satowska

biologii:
Sylwia Golec – Ścioch
Joanna Małyszko
Sylwia Satowska

geografii:
Anna Dębicka
Joanna Dębska
Elżbieta Kot

muzyki:
Michał Jankowski
Aleksandra Krzyżanowska

oddziału przedszkolnego:
Magdalena Hryniewicz – Żebura
Barbara Gerhardt
Wioletta Matyjasek
Teresa Michocka
Magdalena Puzio
Ewa Słomka
Anna Tompalska
Ewa Zach
Agata Węglińska

edukacji wczesnoszkolnej:
Justyna Wiśniewska
Marta Banaszek
Nina Bielak – Łuszczakiewicz
Iwona Gabryel
Klaudia Gołoś-Robak
Justyna Iwanicka
Aneta Jabłońska
Agnieszka Jędrzejowska-Grudka
Hanna Kalisz – Adamek
Anna Kasprzyk
Anna Król
Teresa Kubiak
Izabela Litwin
Agata Pizoń
Mariola Płecha
Weronika Woch
Urszula Siodłowska
Mariola Sobczyk
Maja Wolska
Barbara Woźniak
Noemi Wójcik
Sylwia Radomska

świetlicy:

Agata Dąbczak
Łukasz Dąbrowski
Elżbieta Goździcka
Mariola Hołubowicz-Kamińska
Bartosz Jesień
Bartosz Kiciak
Anastazja Kot
Iwona Kowalik
Dominika Kwiatkowska
Katarzyna Mazurek
Anna Sadura
Marlena Sobieszczańska
Małgorzata Strzelec-Matuszkiewicz
Narcyza Patyjewicz,
Grzegorz Wojciechowski,
Kamila Choina,
Michał Jankowski

wspomagający:
Elżbieta Kręcisz – Plis
Beata Judycka
Kamila Łukjan
Tadeusz Sułek
Liliana Warda

języka angielskiego:
Marlena Błasiak
Kamila Choina
Małgorzata Cholewa
Łukasz Gapski
Beata Gryka
Anita Huzarek – Gwardjak
Łukasz Kaletka
Emilia Kosowska – Stępniak
Marta Matelska
Anita Pasik
Anna Reszka – Kozak
Mariola Sobczyk
Katarzyna Oleszkiewicz
Małgorzata Zdańkowska

matematyki:
Agnieszka Grochowska
Małgorzata Krysa
Łukasz Moskal
Anetta Rosińska
Justyna Sójka
Kinga Szymanek
Marcin Szymański
Elżbieta Wojtowicz
Alicja Wójtowicz-Ziętek

fizyki:
Ewa Malec
Justyna Sójka
Marcin Szymański

chemii:
Małgorzata Banach
Iwona Warda

religii – etyki:
s. Laurencja (Danuta Chodźko)
s.Judyta
Patrycja Szymczak
Olga Stefaniak
Dorota Surtel
ks. Tadeusz Fac
ks. Marcin Rola
ks. Krzysztof Wilczyński
Marta Banaszek
Marcin Detiuk
Anna Widerska

informatyki:
Anna Dębicka
Iwona Drozdowska-Orłowska
Joanna Piątek
Justyna Michalska
Małgorzata Płaczkowska
Wojciech Pojęta
Joanna Poniatowska

plastyki:
Katarzyna Stanuch
Małgorzata Strzelec – Matuszkiewicz
Agata Dąbczak-Pasternak

techniki:
Małgorzata Płaczkowska
Joanna Poniatowska
Iwona Drozdowska – Orłowska

szachów:
Marcin Detiuk
Wojciech Pojęta

wychowania fizycznego:
Ewa Drewniak
Aureliusz Górka
Anna Hułas
Katarzyna Jarosińska
Mateusz Jarosiński
Marcin Korgul
Ewa Medyńska
Anna Parzymies-Wach
Wojciech Pojęta
Anna Skamrot
Małgorzata Zielińska
Rafał Ziemoląg

psycholog szkolny:
Barbara Wrońska

pedagogiki szkolnej:
Elżbieta Dąbczak
Teresa Godlewska

biblioteki:
Małgorzata Dąbrowska-Duda
Zofia Dzięcioł
Ewa Osoba
Aneta Szadziewska

logopedii:
Goździcka Elżbieta
Małgorzata Wiślicka
Kamila Romanek

Pracownicy administracyjni:

Kierownik gospodarczy:
Joanna Stańko

Kierownik obiektów sportowych:
Ewa Pizoń

Sekretariat:
Barbara Ziembowicz – sekretarz szkoły
Anna Szeliga – specjalista

Księgowość:
Iwona Osadczuk – główna księgowa

Kadry i płace:
Anna Włodarczyk – Wrutniak
Bożena Białkowska
Marzena Stefanek-Jezierska
Ilona Maj – Sierpowska
Monika Goździcka


Pozostali pracownicy administracyjni:
Anna Baran
Roman Caban
Joanna Chodonowska
Edyta Drwal
Tomasz Fidut
Danuta Flis
Elżbieta Głąb
Diana Gulska
Iwona Jaszuk
Małgorzata Lato
Artur Łukasik
Renata Młynarczyk
Marzena Mochnaczewska
Krzysztof Ogurek
Danuta Pidek
Grażyna Pietrak
Małgorzata Pizoń
Zbigniew Raczyński
Leszek Rorat
Dorota Soboń
Joanna Taracha
Tomasz Wiater
Caban Joanna
Gieroba Iwona
Jaszuk Iwona
Matczuk Alina
Teterycz Elżbieta
Krzysiak Kamil
Lato Małgorzata
Skroban Monika
Wojciechowska Anna
Beata Suska
Mariusz Szeliga
Marcin Szacoń
Anna Markowska
Małgorzata Wojciechowska
Katarzyna Błaszczak
Agnieszka Szubartowska
Barbara Jedrusiak
Jolanta Kowalska
Magdalena Słupna
Liliana Dzierżak
Lorenz Michał
Ryszard Wróblewski
Łukasz Wojciechowski
Szydłowski Adrian

Przydatne linki

pajacyk
Szkoła z klasą 2.0
Interklasa
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
https://www.kuratorium.lublin.pl/
Ministerstwo Edukacji Narodowej
przytul hejtera
Szkoła współpracy