• Piątek, 23 października 2020
  • +48 81 744 61 10
  • poczta@sp30.lublin.eu

Konkursy kuratoryjne

Terminy i komisje nadzorujące przebieg I etapu konkursu 
organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty dla klas 4 -8

Nazwa konkursu Data
fizyczny 07.10.2019 (poniedziałek) stołówka szkolna
języka angielskiego 08.10.2019 (wtorek) stołówka szkolna
chemiczny 09.10.2019 (środa) stołówka szkolna
biologiczny 10.10.2019 (czwartek) stołówka szkolna
matematyczny 11.10.2019 (piątek) stołówka szkolna
 historyczny 14.10.2019 (poniedziałek) stołówka szkolna
polonistyczny 15.10.2019 (wtorek) stołówka szkolna
geograficzny 16.10.2019 (środa) stołówka szkolna
Języka niemieckiego 17.10.2019 (czwartek) stołówka szkolna

Uczniów i ich opiekunowie prawni są pisemnie informowani  o uzyskanych wynikach w ciągu dwóch dni od dnia przeprowadzonych eliminacji. Informacja będzie zamieszczona  na stronie szkoły lub na tablicy ogłoszeń widocznej dla uczniów.
Uczeń rozpoczyna pracę z arkuszem punktualnie o godzinie 9:00. Rodzice/prawni opiekunowie uczniów, którzy zakwalifikowali się do eliminacji okręgowej dostarczają oświadczenie (wzór nr 2). Wzór wniosku znajduje się na stronie www.lscdn.pl w zakładce konkursy przedmiotowe.

8-10-2019
Wyniki konkursu z Fizyki.
Uczniowie startujący w eliminacjach szkolnych nie zakwalifikowali się do kolejnego etapu konkursu.

9-10-2019
Wyniki konkursu chemicznego
Wykaz uczniów, którzy zakwalifikowali się do kolejnego etapu:
>>> Adrian Maksim kl. 8c. 35 pkt. – nauczyciel przygotowujący do konkursu: Iwona Warda
Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w kolejnych etapach konkursu.

10-10-2019
Wyniki konkursu z języka angielskiego
W tabeli poniżej podano wykaz uczniów, którzy zakwalifikowali się do kolejnego etapu:

Nazwisko  i imiona klasa Liczba pkt.Imię i nazwisko
nauczyciela
Halinowska Gaja 4a 38 Anita
Huzarek -Gwardjak
Halinowski Natan 6c 40 Małgorzata
Zdańkowska
Gola Jakub Kacper 7a 37 Emilia
Kosowska – Stępniak
Leboda Paulina 7c 36 Małgorzata Cholewa
Maślanka Ziemowit 7c 32 Małgorzata Cholewa
Kryk Kacper 7c 32 Małgorzata Cholewa
Raubo Maksymilian
Jacek
7e 34 Emilia
Kosowska – Stępniak
Łuka Aleksandra Maria 7f 37 Emilia
Kosowska – Stępniak
Naja Marcin 7f 36 Emilia
Kosowska – Stępniak
Żeromski Maksymilian
Piotr
7f 37 Emilia
Kosowska – Stępniak
Kielech Kuba 8a 32 Anna Reszka – Kozak
Mazurek Maciej 8a 40 Anna Reszka – Kozak
Roguska Natalia Róża 8a 37 Małgorzata
Zdańkowska
Dąbrowski Aleksander 8b 33 Małgorzata
Zdańkowska
Dragan Pola Maria 8b 34 Anita Pasik
Jaskuła Kinga Weronika 8b 38 Anita Pasik
Kocaj Bartosz 8b 37 Małgorzata
Zdańkowska
Pawelec Kamila
Katarzyna
8b 34 Anita Pasik
Chmielewska Amanda 8d 38 Łukasz Gapski
Saczuk Kacper 8d 33 Łukasz Gapski

Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w kolejnych etapach konkursu.

12-10-2019
Wyniki konkursu biologicznego
Wykaz uczniów, którzy zakwalifikowali się do kolejnego etapu

Nazwisko  i imiona klasa Liczba p. Imię i nazwisko nauczyciel
Zacharewicz
Michał
7f 32 Sylwia Satowska
Mazurek Karolina 7b 32 Sylwia Satowska
Jaskuła
Kinga Weronika
8b 34 Sylwia Golec – Ścioch
Pyrzanowska Maja 8b 32 Sylwia Golec – Ścioch
Kwiatkowski
Szymon Piotr
8b 32 Sylwia Golec – Ścioch

Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w kolejnych etapach konkursu.

14-10-2019
Wyniki konkursu matematycznego
Wykaz uczniów, którzy zakwalifikowali się do kolejnego etapu

Nazwisko 
i imiona
klasa Liczba pkt. Imię i nazwisko
nauczyciel
Zacharewicz
Michał
7f 40 Agnieszka Grochowska
Mazurek Maciej 8a 39 Anetta Rosińska
Socha Cecylia 7e 37 Agnieszka Grochowska
Gałan Piotr 7f 34 Agnieszka Grochowska
Saczuk Kacper 8d 34 Jolanta Żukowska
Mazurek Karolina 7b 34 Łukasz Moskal
Dąbrowski
Aleksander
8b 33 Alicja
Wójtowicz – Ziętek
Pietraszek Michał 7b 32 Łukasz Moskal
Bączkowski
Kacper
7d 32 Małgorzata Krysa
Kutrzeka Weronika 8a 32 Anetta Rosińska

Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w kolejnych etapach konkursu.

15-10-2019
Wyniki konkursu historycznego
Wykaz uczniów, którzy zakwalifikowali się do kolejnego etapu

Nazwisko  i imiona klasa Liczba pkt. Imię i nazwisko
nauczyciel
Mazurek Karolina   7b   40   Tkaczyk Agnieszka  
Poźniak
Mikołaj Jan  
5c   35   Daniewska Paulina  
Krasowska
Jagoda Teresa  
6h   34   Daniewska Paulina  
Koziara
Mikołaj Marek  
7e   34   Osoba Andrzej  
Maksim Adrian   8c 37 Zgierska Danuta  
Łysak Jakub   8a   34   Zgierska Danuta  
Maj Krystian   8b   32 Zgierska Danuta  
Pawlak
Aleksandra Maria  
8b 32   Zgierska Danuta  
Kowalik
Mateusz Wojciech  
8c   33 Zgierska Danuta  
Mencfel Filip Jan   8c 33 Zgierska Danuta  
Krawczyk Agata8d39Jezierska Beata
i Zgierska Danuta

Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w kolejnych etapach konkursu.

18-10-2019
Wyniki konkursu geograficznego
Wykaz uczniów, którzy zakwalifikowali się do kolejnego etapu

Nazwisko  i imiona klasa Liczba p. Imię i nazwisko nauczyciel
Zacharewicz Michał 7f 33 Joanna Dębska
Bączkowski Kacper 7d 32 Joanna Dębska
Mazurek Karolina 7b 32 Joanna Dębska
Zając Julia 7b 32 Joanna Dębska

Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w kolejnych etapach konkursu.

18-10-2019
Wyniki konkursu z polonistycznego.
Uczniowie startujący w eliminacjach szkolnych nie zakwalifikowali się do kolejnego etapu konkursu.

18-10-2019
Wyniki konkursu z języka niemieckiego
Wykaz uczniów, którzy zakwalifikowali się do kolejnego etapu

Nazwisko  i imiona klasa Liczba p. Imię i nazwisko nauczyciel
Dragan Pola 8b 35 Anna Kasprzyk

Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w kolejnych etapach konkursu.