• Sobota, 28 stycznia 2023

KLASA 7C- ŚWIĄTECZNY CZAS Z SENIORAMI

Już od trzech lat uczniowie klasy 7c razem z wychowawczynią Panią Anną Dębicką oraz Rodzicami starają się uprzyjemnić świąteczny czas zaprzyjaźnionym Seniorom z Domu Opieki „Tutela” oraz Klubu Senior+ „Centrum Aktywizacji” przy ulicy Nałkowskich.

W tym roku dzięki darowiźnie przekazanej przez firmę, w której pracuje mama jednej z uczennic, ofiarowano paczki upominkowe podopiecznym z domu opieki „Tutela” oraz Seniorom z Klubu Senior+ „Centrum Aktywizacji”. W sumie przygotowano 71 paczek, w których oprócz słodyczy i innych upominków znalazły się własnoręcznie przygotowane  indywidualne, imienne życzenia dla każdego Seniora. W dniu 17 grudnia 2021 r. jedna z mam, przedstawiciel klasy Aleksander Bis, oraz Wychowawczyni Pani Anna Dębicka, z zachowaniem zasad sanitarnych, przekazali przygotowane upominki.

Przy tej okazji dostarczone zostały również do DP Tutela wybrane prace, wykonane na organizowany przez 2 uczennice I. Biegun i A. Pochwatkę konkurs „MOJA ŚWIĄTECZNA CHOINKA” 2021, zgodnie z ideą  tegorocznej edycji konkursu: „NIESIEMY RADOŚĆ” .

Cała społeczność klasy 7c kolejny raz otrzymała Podziękowania wraz z życzeniami świątecznymi. Uczniowie zostali obdarowani upominkami, przygotowanymi własnoręcznie przez Seniorów i słodyczami.

Mamy nadzieję, że nasze wspólne działania uprzyjemnią świąteczny czas  Seniorom.

English English Polski Polski Português Português Українська Українська