• Sobota, 28 stycznia 2023

„Idą święta, nie o SMS-ie lecz o kartce pamiętaj”

„Idą święta, nie o SMS-ie lecz o kartce pamiętaj”- pod tym hasłem uczniowie klas VIIa, VIIc, VIIf, po raz kolejny wzięli udział w Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej. Prawie 70 uczniów, 17 grudnia wspólnie redagowało życzenia świąteczne, które będą prezentem od społeczności SP nr 30 dla małych pacjentów Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie oraz oddziału onkologicznego . Celem akcji  jest zwrócenie uwagi jak ważne są bezpośrednie relacje osobiste, szczególna pamięć o członkach swojej rodziny, wspólne spędzanie czasu wolnego, jak również – a może nawet przede wszystkim – kultywowanie tradycji pisania kartek świątecznych. Projekt wpisuje się w szeroko rozumianą profilaktykę e-uzależnień, jak również w podstawowe kierunki realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2021/2022określone przez MEN, a także ideę wolontariatu. Koordynatorem projektu jest p. Stella Korszla.

English English Polski Polski Português Português Українська Українська