• Sobota, 10 czerwca 2023
  • +48 81 744 61 10
  • poczta@sp30.lublin.eu

HANNA TATARA 4a uczennica Pani Katarzyny Stanuch WYRÓŻNIONA

HANNA TATARA 4a uczennica Pani Katarzyny Stanuch WYRÓŻNIONA w XXXII Międzynarodowy Festiwal Sztuki Pięknej COLOR ART pod honorowym patronatem Polskiego Komitetu ds. UNESCO MOJE MIEJSCE Goleniowskiego Domu Kultury.

Jury w składzie: prof. dr hab. Marek Haładuda – Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu, Izabela Wolska – artysta plastyk, Szczecin, Anna Obszyńska – plastyk – Goleniowski Dom Kultury, Joanna Czerny – Wojciechowska – Goleniowski Dom Kultury dokonało oceny nadesłanych na konkurs prac z Białorusi, Bułgarii, Chin, Czech, Holandii, Indii, Izraela, Litwy, Łotwy, Mołdawii, Niemiec, Nigerii, Polski, Rumunii, Serbii, Słowacji, Sri Lanki, Szwecji, Tajlandii, Turcji, Ukrainy, USA, Uzbekistanu, Węgier i Wietnamu przyznając WYRÓŻNIENIE W POSTACI KWALIFIKACJI DO WYSTAWY naszej uczennicy HANI TATARZE z klasy 4a za pracę „Fantastyczne zwierzę”.

Jak piszą organizatorzy;

„Opracowując temat każdej kolejnej edycji konkursu, staramy się, aby był atrakcyjny i zrozumiały dla najmłodszych uczestników. To ważne! Ale nie mniej istotne jest dla nas to, aby zainteresować i zachęcić do twórczej wypowiedzi starszych, tych którzy rozumieją i wiedzą już więcej. To, co zostanie w nas na długo po tegorocznej ocenie, to poczucie, że młodzi ludzie chcą być słyszani i że, niekiedy nawet szokując, chcą dzielić się ze światem swoimi przemyśleniami, postrzeganiem i rozumieniem (lub nierozumieniem) świata. Prace, które w tym roku mieliśmy przyjemność oglądać oprócz tego, że pozwoliły nam na obcowanie z pięknem, niosły ze sobą coś jeszcze: refleksję, przekaz, emocje. Właśnie te cechy między innymi stanowią o prawdziwej wartości sztuki. To dla nas wielki zaszczyt być świadkami tego, jak pod okiem swoich nauczycieli i instruktorów stajecie się kreatywnymi i wrażliwymi twórcami! Dziękujemy, że uchyliliście przed nami drzwi do swoich MIEJSC, że pozwoliliście przyglądać się zabawom z przyjaciółmi, spacerować ulicami Waszych miast, zajrzeć w zakamarki duszy, a nawet do kuchni.”

GRATULUJEMY!

Skip to content