• Poniedziałek, 5 grudnia 2022

Dzień Chłopaka w 5A

W dniu 28.09.2022 uczniowie klasy 5A wraz z nowym wychowawca Panią Katarzyną Stanuch oraz nauczycielem wspomagającym Panią Kamilą Łukjan z okazji „Dania Chłopaka” wybrali się do Cinema City w Lubelskiej Galerii Plaza, na seans filmu pt. “King – mój przyjaciel lew”. Film opowiada o nastoletniej Inés i jej bracie Alexie znajdującym lwiątko, któremu nadają imię King. Gdy okazuje się, że mały lew jest poszukiwany i grozi mu niebezpieczeństwo, rodzeństwo wpada na szalony plan – chcą mu pomóc wrócić do prawdziwego domu. Po seansie w ramach integracji klasowej wszyscy udali się do restauracji McDonald. Była to pierwsza okazja do wspólnego spędzenia czasu poza murami Naszej szkoły i szansa na lepsze poznanie się. Humory dopisywały, atmosfera była świetna dlatego już teraz mamy mnóstwo pomysłów na kolejne wyjścia.

English English Polski Polski Українська Українська