• Sobota, 28 stycznia 2023

„I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM”

W dniach 15.11.2022 r. – 24.11.2022 r. na terenie naszej szkoły odbyła się zbiórka darów
dla dzieci z Hospicjum Małego Księcia w Lublinie. Zbiórka została zorganizowana
z inicjatywy Małego Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami- panią Weroniką Woch
i panią Sylwią Radomską oraz uczniów klasy 2c, 3c z wychowawcami klas- panią Teresą Kubiak i panią Iwoną Gabryel. Celem akcji była przede wszystkim zbiórka potrzebnych rzeczy dla podopiecznych hospicjum. Akcja charytatywna miała również uświadomić uczniom, jak ważna jest bezinteresowna pomoc.

25.11.2022 roku pozyskane dary zostały przekazane przez przedstawicieli uczniów i ich opiekunów do Hospicjum Małego Księcia w Lublinie.

W imieniu pracowników Hospicjum Małego Księcia w Lublinie i ich podopiecznych składamy ogromne podziękowania wszystkim osobom, które przyczyniły się do wspólnego sukcesu, w tym uczniom i wychowawcom klas: 1c, 1e, 1f, 2a, 2c, 2d, 3a, 3c, 3d.

DZIĘKUJEMY!!!

English English Polski Polski Português Português Українська Українська